Connect with us

Новини

“Затиснуті між молотом і ковадлом”: до кінця місяця у Пригожина не залишиться військ, що відомо

Пригожин зробив багато гучних заяв зокрема щодо відходу ПВК Вагнера з Бахмуту, проте військове керівництво росії скоріш за все заборонило йому це.

Українські захисники провели успішну операцію у районі Бахмута. 72-а бригада росії намагалася тримати позиції, а вагнерівці бігли під натиском. Більшість із них загинули саме під час спроби втечі. А 72-у вибили та знищили. Їхні позиції взяті під контроль. Пригожин після цього кричить про нові проблеми.

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан в ефірі “24 Каналу” пояснив, чому до кінця місяця у ватажка ПВК “Вагнера” ​​Євгена Пригожина не залишиться військ.

Він пояснив, що ПВК “Вагнера” ​​Євгена Пригожина насамперед не лише зазнають найбільших втрат на фронті. Виявилося, що вони ще й підконтрольні російським генералам. Тому ніхто не дозволить Пригожину вивести війська з Бахмутського напрямку.

“Щойно солдати Пригожина захочуть вийти звідти, їх просто розстріляють російські війська. Вони зараз там затиснуті між молотом і ковадлом. З одного боку ЗСУ, а з іншого боку армія росії. І ось якщо генералам щось не сподобається, то вони просто на відході позбудуться вояків Пригожина”, – заявив Роман Світан.

Пригожин, вагнерівці

За словами полковника запасу ЗСУ, вже зараз Пригожин чудово розуміє, в якому положенні його війська. Тому той постійно записує відео, де вимолює вихід із Бахмута.

“Ще кілька тижнів і від них там просто нічого не залишиться. Вони приречені. Кожної доби вони втрачають у боях роту – це сто чоловік. Від них до кінця місяця нічого не залишиться Тому Пригожин вималює і навіть кидається на путіна в своїх відео. – пояснив Роман Світан.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement