Завдання №1 у війні та шлях повернення Криму: Зеленський розповів, що буде для України перемогою

Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна буде вважати перемогою у війні проти Росії. Це витіснення військ РФ у їх положення до 24 лютого, а після – повернення тимчасово окупованого півострову Крим.

“Відновити територіальну цілісність. Наша задача номер один – це відправити і дотиснути війська РФ на ті території, де вони були до 24 лютого. Ми розуміємо, що відновити територіальну цілісність повністю на тимчасового окупованому півострові Крим буде складно і все ж таки, я вважаю, що ми зможемо потім, показавши свою міцність, а ми її демонструємо, потім перейти на дипломатичний шлях, тому що будь-яка війна закінчується дипломатією”, – зазначив Зеленський.

Відео дня:

Глава держави висловив впевненість, Україні вдасться витиснути Росію і все закінчиться перемовинами, однак коли це відбудеться поки не відомо.

“Тому, я вважаю, що нам треба витримати, витиснути завдяки тій чи іншій зброї, підтримці санкційній, витиснути Росію максимально з нашої території. У будь-якому випадку все одно закінчиться тим чи іншим форматом перемовин. Скільки це буде йти я не можу сказати, тут у мене гарантій немає”, – резюмував Зеленський.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Завдання №1 у війні та шлях повернення Криму: Зеленський розповів, що буде для України перемогою