Завдання №1. Зеленська частково розкрила план повернення в Україну людей, які втекли за кордон від війни

Перша леді України Олена Зеленська розповіла про те, як країна повертатиме людей, які втекли за кордон від війни. Вона вважає, що потрібно зробити так, щоб за кордоном біженцям було добре, але щоб вони захотіли повернутися додому. Тому держава працюватиме над створенням сприятливих умов. Цю мету дружина українського лідера назвала завданням №1.

Про це Зеленська заявила в інтерв’ю ТСН. Країни, які прийняли українців, як стверджує вона, мають допомагати їм почуватися комфортно і чекати на повернення на Батьківщину. .obozrevatel.com (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
Олена Зеленська розкрила план повернення в Україну біженців

“Це є компонентом відновлення людського капіталу, який ми маємо не лише повернути в Україну, ми повинні зробити так, щоб в Україні чекали їхнього приїзду. Вони мають знати, куди вони повертаються, навіщо вони повертаються і в які умови. З одного боку, держава буде створювати всі умови для того, щоб вони повернулися, а з іншого – ми повинні дати їм зрозуміти, що чекаємо на них”, – сказала Зеленська.
Олена Зеленська розповіла, що повернення додому біженців – завдання номер 1.

За її словами, тема українських біженців обговорюватиметься за кожної можливості. Причому і з країнами, що їх прийняли. Дружина українського президента вважає, що треба знати, з якими проблемами зіткнулися дві сторони.

“Сподіватися і робити все, щоб в Україну повернулося чим більше людей. Потрібно зробити так, щоб, почуваючись гідно там, вони самі захотіли повернутися додому. Це буде завдання номер 1”, – додала Зеленська.

Зазначимо, станом на початок літа 5,3 млн громадян України виїхали до Європейського Союзу з початку російського вторгнення. Однак останнім часом цей процес рухається у зворотному напрямку – в останні тижні в Україну повертається більше людей, ніж залишає країну.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Завдання №1. Зеленська частково розкрила план повернення в Україну людей, які втекли за кордон від війни