Завжди напоготові! Розпуск Ради – Разумков зробив гучну заяву. Діяти лише в рамках закону!

Різне

Підстав для позачергових парламентських виборів до Верховної Ради сьогодні немає, заявив спікер Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю каналу “112 Україна”, яке вийшло 24 грудня.

“Якщо ми говоримо про роботу парламенту, то сьогодні він працює. Ви бачите і кількість законів, які ми розглядаємо, і кількість народних депутатів, які безпосередньо беруть участь у роботі Верховної Ради України, як у залі, так і за її межами, і багато інших речей. Вони доводять, що сьогодні парламент є дієздатним”, – сказав голова Ради.

Разумков сподівається, що в майбутньому умов для позачергових виборів не буде. Однак, за словами спікера, він буде діяти в межах закону, якщо вони з’являться.

Він додав, що до виборів “завжди має бути готова будь-яка політична сила”.

Рада нинішнього скликання почала роботу 29 серпня 2019 року. Чергові вибори, згідно з Конституцією України, проводять в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень кожного скликання парламенту.

Президент України Володимир Зеленський говорив 2 листопада, що може вдатися до розпуску Ради в разі політичного колапсу або відсутності підтримки його в парламенті.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN