Connect with us

Новини

Заява з фронту – Арестович звернувся. Радісна новина з фронту!

Published

on

Говорячи про терміни деокупації Півдня, радник голови Офісу Пррезидента, Олексій Арестович, заявляє, що дуже важливо на даному етапі – не допустити проведення референдуму. Легше його зірвати, ніж потім бачити наслідки.

Питання деокупації південних регіонів України є першочерговим завданням. Арестович у традиційній бесіді з Фейгіним прокоментував наказ Зеленського, про який учора розповів міністр оборони України Резніков.

“Нам набагато простіше просто не допустити цей референдум, ніж потім пожинати його наслідки. Нехай він навіть фейковий, але все одно референдум. Тому необхідно чекати, вже все близько”, – запевнив Арестович

Також, за його словами, зараз для російських військових серйозно зростуть ризики присутності у Херсоні. Фактично це квиток в один кінець, з ними відразу можна прощатися.

Advertisement

Нагадаємо, що ЗСУ злагоджено працюють на Херсонщині.

Увечері, 11 липня, був знищений ще один склад ворога в Новій Каховці.

Українські бійці протягом останніх кількох діб завдали близько 30 ударів по російських складах боєприпасів з американських РСЗВ HIMARS, що різко змінило хід боїв на нашу користь.

Про це також розповів Олексій Арестович

Advertisement

“Обнесені кілька найбільших складів боєприпасів в Новій Каховці, просто дуже хороший склад. Там командний пункт накрили разом з батарейними ППО, які зберігалися разом зі складами боєприпасів. Чорнобаївка 26-та трапилася за цей час. І там теж постраждали офіцери”, – поділився Арестович.

Він додав, що “Херсонську область полірують в нуль”: “І по самому Херсону завдають дуже точкові удари, від яких не страждають мирні жителі, а місця розташування російських військ страждають масово”.

І це показує, пояснив Арестович, як може пройти наше звільнення інших міст.

korupciya.com

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement