Connect with us

Новини

Заявила, що родина важливіша, та мовчить про війну: як зірка “Слуги народу” Безрук зрадила Україну і намагається прославитись у РФ. Фото

Зірка кінопроєктів “Останній москаль” та “Будиночок на щастя” Галина Безрук родом із Краматорська, але доля рідної країни, як зʼясувалося після 24 лютого 22 року, її зовсім не хвилює. Акторка щодуху намагається ігнорувати геноцид українців та будує карʼєру в Росії.

Головна причина її мовчання, за словами самої Безрук, – сімʼя. OBOZREVATEL вирішив нагадати, як нещодавно відома в Україні артистка продала свою батьківщину

У 2015 році Безрук переїхала до Росії, де вийшла заміж за російського актора Артема Алексєєва. У пари є 5-річна дочка на ім’я Василіса – і це нібито головна причина, чому акторка не доносить шанувальникам правду про війну в Україні.

Заявила, що родина важливіша, та мовчить про війну: як зірка''Слуги народу'' Безрук зрадила Україну і намагається прославитись у РФ. Фото

Її колега, українська акторка Віталіна Біблів запевняла, що Безрук “українка до самих кісток”, але боїться закону про “фейки про російську армію”. Навіть чоловік-росіянин акторки розповідав, що його обраниця “весь час плаче”, хоч і уникав слова “війна”.

Advertisement

Можна було б подумати, що обставини на деякий час примусили українку замовчувати тероризм Росії в Україні, але вона й не подумала із сімʼєю переїхати з РФ. Ба більше, в жовтні минулого року Безрук зробила першу гучну заяву щодо своєї позиції.

Уродженка Краматорська видала, що сімʼя їй дорожча за батьківщину. Нібито за акторку все вирішило російське громадянство її чоловіка та дитини.

Заявила, що родина важливіша, та мовчить про війну: як зірка''Слуги народу'' Безрук зрадила Україну і намагається прославитись у РФ. Фото

Остаточно визначившись із тим, на чиєму вона боці, артистка почала просувати свою карʼєру в Росії. Там вона виступає в театрах, бере участь у зніманнях кінопроєктів та блокує всіх хейтерів, які звинувачують її в зраді.

“Ті прокльони, які шлють, я їх навіть не читаю. Просто бачу перше слово й одразу блокую. Я навіть не розумію, у мене немає часу кожному диванному критику пояснювати ситуацію, яка склалася в мене. Якщо трохи поворухнути мізками, цілком зрозуміло, чому я перебуваю там, де я є. Хто мій чоловік, хто моя дитина – якої вони національності”, – заявляла українка в інтервʼю росЗМІ.

Advertisement

До речі, не всі українські зірки поспівчували Безрук. Наприклад, акторка Єлизавета Зайцева обурилася через її позицію та закликала припинити транслювати будь-які серіали, в яких знімалися зрадники.

Прокоментуйте:
Advertisement