“Збирала життя по крупицях”. Молода дружина Віктора Павліка приголомшила зізнанням: “не врятують”

25-річна Катерина Репяхова, яка 29 травня стала офіційною дружиною Віктора Павліка, розповіла, як лікувала українського виконавця від залежності.

На своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала своє фото в 21-річному віці, яке було зроблено за півроку до зустрічі з майбутнім чоловіком. korupciya.com

“На цій фотографії мені 21 рік. Через пів року я зустріну Віктора. І буду збирати його по крупицях. Буду лікувати його від залежності. На моїх очах скасується не один концерт. Але я буду сильною і щосили рятуватиму життя коханої людини. Сама. Без будь-якої допомоги. Навіть коли в реанімації мені скажуть, що наступного разу його вже не врятують”, – написала Репяхова.

Також 25-річна Катерина зачепила важку для сім’ї Павліка тему – рак у його 21-річного сина Павла.

“А потім на мене обрушиться багато труднощів, в тому числі і хвороба Паші. І я знову буду збирати життя Віктора по крупицях. Але я буду сильною, я буду поруч, буду його опорою. Тому що я потрібна йому, як ніколи. Я не знаю скільки ще раз мені доведеться збирати життя Віктора по крупицях, але я буду це робити поки дихаю. Напевно, це моя місія”, – підсумувала Катерина.

Зазначимо, що після цієї заяви дівчина закрила доступ до свого облікового запису в Instagram.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Збирала життя по крупицях”. Молода дружина Віктора Павліка приголомшила зізнанням: “не врятують”