Зелені так і не зрозуміли рівень патріотизму українців! Вони не знають як то, коли від гімну – мурахи по шкірі

Iryna Gerashchenko

Через 8 років після Майдану і російської агресії Зеленський так і не зрозумів, що для того, аби підняти біля будинку прапор, одягти вишиванку і почепити на наплічник стрічку народу не потрібні укази і штучні дні.

Вони так і не зрозуміли рівень патріотизму українців.

Й не знають як то , коли від гімну- мурахи по шкірі. Й не варто на гімн о 10 ранку примусово зганяти обладміністрацію, як колись в срср по радіо країну будили о 6.

Й коли в регіонах не виділено коштів на тероборону( в цьому слуги традиційно звинувачують ЄС) , не варто пиляти місцеві бюджети на підсвітку адміністративних приміщень в національні кольори.

Й примушувати дітей одягти в школу вишиванки саме сьогодні й вимагати від шкіл стовідсоткової явки , бо так надумалося Зеленському.
Що штучність ніколи в Україні не приживається.

Що РФ не відмовилася від своїх агресивних намірів. І тільки завдяки реформованій за ці роки Армії і серйозній підтримці Заходу і публічному оприлюднюванню та розвінчанню всіх планів Кремля росіяни сьогодні лише біля наших кордонів і в окупованому Донбасі, а не в інших українських містах і селах.
Мені для підняття прапору над моім будинком указ Зеленського точно не потрібен. Бо я його й не спускала всі ці 8 важливих для країни років

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )