Зеленський не чекав! До України терміново звернулися – ще багато роботи. Потужні слова: “щоб мрії Євромайдану здійснилися”

США підтримують народ України і пов’язані з Євромайданом надії на успішну економіку, на уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права і однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону.

Про це йдеться в зверненні тимчасової повіреної у справах США Крістіни Квін.

Квін підкреслила, що розпочаті в Україні реформи були б неможливі без Євромайдану, однак Україна має ще багато зробити.

“Головним серед таких зусиль є зміцнення інститутів, які борються з корумпованими впливовими колами, які підкуповували суддів, народних депутатів і як загрожували журналістам і громадянському суспільству. Доти, поки від цих осіб, які піклуються тільки про власні інтереси, не зажадають дотримання тих же правил, що і від звичайних громадян, мрії Євромайдану не здійсняться”, – зазначила американський дипломат.

“Україна також має бути вільна від втручання і агресії з боку Росії, включно з припиненням російської окупації Криму і виведенням російських сил зі сходу України”, – додала вона.

Квін запевнила, що США підтримують пов’язані з Євромайданом надії українського народу на продовження євроатлантичної інтеграції країни, повний суверенітет і територіальну цілісність.

Ми підтримуємо народ України та пов’язані з Євромайданом надії на успішну економіку, на уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права й однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону. До вашої уваги повідомлення Тимчасової повіреної у справах Крістіни Квін. pic.twitter.com/lKSHNBNZrv

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) November 21, 2020

Джерело

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Зеленський не чекав! До України терміново звернулися – ще багато роботи. Потужні слова: “щоб мрії Євромайдану здійснилися”