Зеленський обговорив з Президентом ЄС подальші кроки щодо підтримки України: “Ми не будемо піддаватися на провокації”

Як повідомляється на офіційному сайті президента, політики обговорили загрозу безпеці України з боку РФ, а також кроки для досягнення миру шляхом переговорів, зокрема в Нормандському форматі.

“Ми виступаємо за політико-дипломатичне врегулювання конфлікту. Ми не будемо піддаватися на провокації. Ми розуміємо всі ризики і готові до розвитку будь-якого сценарію. Але ми перебуваємо в цій ситуації з 2014 року. А сьогодні для нас найбільший ворог – це паніка”, – сказав Володимир Зеленський і подякував Шарлю Мішелю та лідерам ЄС за те, що їхні дипломати залишаються в Україні і підтримують нас.

Зеленський також заявив про необхідність введення додаткових санкцій проти РФ з метою стримування агресії Кремля. Також президент приділив особливу увагу темі підвищення оборонної та фінансової стійкості України, відзначивши рішення ЄС про надання пакету макрофінансової допомоги нашій країні.

Зі свого боку Президент ЄС підтвердив рішучу підтримку Євросоюзом суверенітету і територіальної цілісності України, а також її євроатлантичних устремлінь.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )