Зеленський підписав – гучне призначення, просто в ОП. Після відставки – знайшли заміну. Важлива посада

Різне

Після звільнення Юлії Ковалів з посади заступника керівника Офісу президента Володимир Зеленський призначив на неї Юлію Свириденко.

Про це свідчать укази, оприлюднені на сайті глави держави.

Так, відповідно до указу №580 Зеленський звільнив Юлію Ковалів з посади заступника голови Офісу президента.

“Призначити Свириденко Юлію Анатоліївну заступником керівника Офісу президента України”, – сказано в указі №581.

Відзначимо, що Юлія Свириденко раніше займала посаду першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Юлія Ковалів звільнилася з посади заступника глави Офісу президента Андрія Єрмака. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні я залишаю посаду заступника керівника Офісу президента.

Це був неймовірний досвід і велика відповідальність у складний для країни час “, – написала Ковалів.

Вона також подякувала Володимира Зеленського і кожного, з ким вона працювала разом.

“За цей час ми змогли зробити багато: дали старт можливості українцям вільно розпоряджатися своєю землею, почали прозорі аукціони з приватизації державного майна та продажу дозволів на користування надрами, уклали перші концесійні угоди”, – зазначила в своєму пості Ковалів, перераховуючи свої і командні досягнення.

Вона також підкреслила, що це лише частина того, що стане основою для відновлення економіки України в наступному році.

“Це велика командна робота. І саме командна робота є запорукою успіху і швидких змін, які очікують українці. Я щиро вірю, що Україна – європейська, демократична і сильна держава”, – написала Ковалів.

Вона підкреслила, що в подальшому продовжить докладати всіх зусиль, щоб Україна ставала економічно сильнішою. Однак не уточнила, ніж планує займатися і чи залишає команду президента.

У той же час президент України Володимир Зеленський відреагував на звільнення Юлії Ковалів і зазначив її важливу роль в своїй команді. За словами глави держави, вона зробила вагомий внесок в економічний розвиток України.

“З її участю були напрацьовані заходи щодо підтримки людей і бізнесу на період посилення карантинних обмежень, прийнято низку важливих законів і налагоджена тісна співпраця України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ”, – відзначили в ОП. “Володимир Зеленський цінує високий професіоналізм і націленість Юлії Ковалів на результат, тому вона залишається в команді глави держави “, – резюмували на Банковій.

Юлія Ковалів була призначена на свою посаду 20 вересня 2019 року, тобто фактично ще на старті президентства Володимира Зеленського.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN