Зеленський призначив його на важливу посаду. Указ підписано. “Працював ще за часів Ющенка і Порошенка”

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Руслана Демченка першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Про це йдеться в тексті указу №228 / 2020 від 16 червня, опублікованому на сайті глави держави. korupciya.com

“Призначити Демченко Руслана Михайловича першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, – сказано в документі.

До недавнього часу Демченко був радником президента Зеленського. Він займається “мінським процесом” і звільненням заручників, утримуваних Росією.

За інформацією джерел ZN.UA, за наполяганням Єрмака і Демченко Київ в рамках проведених обмінів “утримуваних осіб” передає російській стороні засуджених за тероризм і державну зраду. Натомість українська сторона отримує не тільки заручників, затриманих окупаційною владою на території “ДНР / ЛНР” за проукраїнську позицію, а й людей, які здійснювали кримінальні злочини і билися в рядах проросійських бойовиків.

Як раніше повідомлялося досвідчений дипломат Руслан Демченко за часів президента Віктора Ющенка працював в президентському апараті. За часів президента Віктора Януковича Демченко займав посаду першого заступника міністра закордонних справ України. У зовнішньополітичному відомстві він курував російський напрямок і брав участь в підготовці харківських угод.

За часів президента Петра Порошенка Демченко був радником глави держави і працював разом з ним над документами “першого Мінська”.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Зеленський призначив його на важливу посаду. Указ підписано. “Працював ще за часів Ющенка і Порошенка”