Зеленський про заяву Пристайка щодо НАТО: є пояснення МЗС України, але слід звернути увагу на деталі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідери деяких держав натякають нашій країні, що можна “не ризикувати та не піднімати постійно питання” щодо майбутнього членства України в НАТО. На цю деталь треба звернути увагу.

Про це Зеленський сказав під час брифінгу після зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, який Офіс президента транслював у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Таким чином глава держави відреагував на перекручені BBC слова посла України у Великобританії Вадима Пристайка щодо членства нашої країни в НАТО.

“Членства в НАТО ми б хотіли і це було б забезпеченням нашої безпеки, нашої територіальної цілісності. Це закріплено в Конституції України”, – наголосив Зеленський.

Володимир Зеленський прокоментував слова посла Пристайка.

Він додав, що відповідь МЗС України на слова Пристайка була правильною та виваженою.

Глава держави зазначив, що зараз важливо зрозуміти, як довго Україна повинна йти цим шляхом до НАТО, з ким вона це робитиме та які країни стануть нашими друзями та партнерами.

“Я вважаю, що ми повинні рухатися тим шляхом, який ми обрали, і найголовніше, щоб наша армія була потужна. А куди цей шлях доведе і коли – подивимось”, – резюмував президент.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN