Зеленський шокував – готові допомогти. Важлива домовленість: жест справжньої дружби

Різне

Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв допомогти Україні з прискоренням отримання якісної вакцини від коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Twitter за підсумками телефонних переговорів із колегою.

“Дякую Еммануелю Макрону за готовність допомогти з прискоренням надання вакцини проти COVID-19. Це жест справжньої дружби. Ціную підтримку Францією суверенітету й територіальної цілісності та наших мирних ініціатив”, – написав Зеленський.

Як повідомляє Офіс президента, під час розмови Володимир Зеленський порушив питання про сприяння з боку Франції в отриманні Україною ліцензованої вакцини проти COVID-19 якісного виробництва, і президенти домовилися про подальшу координацію зусиль щодо солідарного розподілу сертифікованої вакцини.

Глава Української держави також побажав хворому на коронавірус Еммануелю Макрону якнайшвидшого одужання і привітав його з днем народження, який він відзначав напередодні.

Крім того, президенти також обговорили досягнення миру на Донбасі. Макрон запевнив, що Франція продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів для цього.

Нагадаємо, в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін вважає, що Україна, швидше за все, отримає вакцину від коронавірусу AstraZeneca, розроблену вченими Оксфордського університету і шведсько-британської фармкомпанії.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN