Зеленський в ауті! Слова “Слуги” відверто шокують. На всю країну – скандал набирає обертів

Різне

Нардеп з фракції “Слуги народу” Юрій Камельчук заявив, що коронавірусна хвороба є повністю вигаданою, як і будь-яка вакцина від Covid-19. Про це повідомляє “НАШ”.

“Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині в світі, особливо проти вигаданої хвороби Covid-19”, – заявив Камельчук.

За його словами, протягом року “ми спостерігаємо загальносвітову аферу, яка полягає в тому, щоб трохи збіднити одні країни і перенаправити їх капітал в інші”.

Юрій Камельчук – народний депутат України 9-го скликання. Член депутатської фракції “Слуги народу”. У Верховній Раді увійшов до Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг і став заступником члена Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. 12 грудня 2019 року ввійшов до складу Міжфракційного об’єднання “Гуманна країна”, створеного з ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

Через такі скандальні заяви на Камельчука накинулися з усіх боків. Він прокоментував свої слова в ефірі тг-каналу PavlovskyNEWS.

Нардеп вважає, що результати тестів на коронавірус не мають підтверджень, так як у них більше 120 показників.

“Це як вітер на вулиці тестувати на предмет мікробів. Їх там мільйони, але це не означає, що людина від них хворіє”, – пояснює Камельчук.

Також депутат звертає увагу на статистику захворювань на грип та пневмонію в Україні та світі, яка збігається з попередніми роками. Смертність в цьому році менша, ніж у минулому. А сам коронавірус ще в 2015 році в Африці лікували і знали ще в 1960-х, впевнений Камельчук.

“Вакцини, швидше за все, давно готові, але вони зараз посередині між експериментом і пустушкою. А їх ефективність 70, 50, 30%. Зараз тільки ціну набивають. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Це про те, що нам збираються надати” , – підсумував Камельчук.

І це говорить народний депутат у час, коли лікарні в країні переповнені і люди кожного дня вмирають. Серйозно?

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN