Зеленський звернувся до українців російською після закону про мову

Новини

Президент України Володимир Зеленський у своєму Telegram-акаунті опублікував нове відеозвернення, яке “навмисно” записав російською мовою після введеного раніше “мовного” закону.

Він написав, що відразу ж вибачається перед тими, кого такий вчинок може обурити. Однак йому хочеться, щоб його чітко почула та частина аудиторії, яка ставиться до української мови насторожено.

“Не читайте перед обідом продажні ЗМІ і не дивіться кишенькові телеканали. Якщо тільки не хочете отримати на обід порцію соковитою і добірної брехні… Я ж продовжую особисто розповідати вам про нашу роботу і про перемоги України. І сьогодні хочу зробити це російською мовою. Невипадково, російською мовою, на цій мові особливо останнім часом нашим людям на жаль вливали в вуха нескінченні потоки брехні. І розвінчувати цю брехню російською Я буду правдою російською мовою… Я просто дуже сильно хочу, щоб мене чітко почула саме та частина людей, яка в силу різних причин ставиться до української мови з побоюванням. І наївно вірить, що якщо “російською і по телеку”, то це точно правда. Наприклад, новина про те, що в Україні заборонили книги Булгакова. Не через великого Булгакова, а через передмову, де вказані діячі, які підтримали анексію Криму”, — заявив Володимир Зеленський на початку відео.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий