Connect with us

Новини

“Зеленському пора почати боятись”: у Держдумі РФ розсипались істеричними погрозами через нічну “бавовну” у Кремлі

Published

on

У Державній думі РФ бурхливо відреагували на нічну атаку безпілотника на Кремль. У цій “бавовні” депутати побачили “справжній привід до війни” та почали сипати погрозами.

Адресувалися вони Україні та президенту Володимиру Зеленському зокрема. Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ. obozrevatel.com

Так, глава фракції “Справедлива Росія — За правду” Сергій Миронов заявив, що цей інцидент – “справжнісінький casus belli” (привід до війни). Він закликав до “ліквідації терористичної верхівки України”. “Нам є чим вдарити по їхніх бункерах”, – сказав політик.

"Зеленському пора почати боятись": у Держдумі РФ розсипались істеричними погрозами через нічну "бавовну" у Кремлі

Ще один російський депутат Михайло Шеремет заявив, що тепер Росія має завдати удару по Офісу президента України в Києві.

“Готовий передати координати – вулиця Банкова, 11. Зеленському варто починати боятися”, – сказав він.

Advertisement

Йому вторив депутат Держдуми Олексій Журавльов. “Потрібно прицільно бити по центру Києва. Знищити офіс президента, зруйнувати повністю Верховну Раду, Генштаб, будівлі, в яких розташовуються українські спецслужби”, – видав росіянин.

Погрозами сипав і депутат Адальбі Шхагошев – він заявив, що відповідь з боку Росії буде досить жорсткою. “Це вже не червона лінія, це стоп-сигнал”, – сказав він.

Тим часом депутат Держдуми Дмитро Бєлік видав, що РФ нібито є чим “укоротити довгі руки” тих, хто влаштував “бавовну” у Кремлі. Пояснювати, чому ж дрон не був збитий, він не став.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement