“Зеленський хоче вбити моїх дітей”: зірка “Сватів” назвала Росію “спасителем” і похвалила окупантів

Відома російська актриса Олеся Железняк, яку глядачі знають насамперед за роллю Лариси Буханкіної в комедійному серіалі “Свати”, знову видала порцію пропагандистської маячні. Артистка після року війни всерйоз захвилювалася за безпеку своєї сімʼї та прирівняла окупантів ледь не до святих.

Зірка заявила, що в обличчя загарбників світяться добротою, а в захисниках ЗСУ вона не бачить бажання пробачити Росію. Про це вона розповіла на шоу пропагандиста Бориса Корчевнікова

Железняк пригадала, як в обличчях поранених окупантів нібито бачила “правду”, тоді як в хоробрих захисниках України сподівалася розгледіти бажання пробачити терористів.

“Я, коли бачу відео з іншого боку, я бачу, що обличчя спотворені злістю. Я бачу, що у людини недобре на душі, вони не готові пробачити. І коли я бачу наших, в них обличчя спокійні і це правда. Як вони ставляться до життя, там правди більше. Я бачила людину, яка лежить без руки, без ноги. Він лежить і він світиться”, – видала акторка.

Не знехтувала зірка можливістю й оббрехати президента України Володимира Зеленського, з яким працювала на знімальному майданчику “Сватів”. Попри заяви пропагандистів, нібито в РФ “все йде за планом”, Железняк почала хвилюватися за безпеку своїх дітей.

“Мені хочеться сказати: “Невже ти так мене ненавидиш, що ти хочеш вбити моїх дітей?” Я пам’ятаю, що в суботу і неділю ми йшли по Хрещатику і там висіли американські прапори. Я думаю, можливо, зло так і приходить”, – пофантазувала артистка.

Вона також здивувалася, що українці не вважають Росію “рятівником”, а називають країною-окупантом та терористами.

“Виходить, що ми злі для всіх, розумієш? Як же так? Виявляється, що ми не звільняємо, а ми – окупанти”, – обурилася путіністка.

Обозреватель

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN