Зеленський назвав три основні речі, які допоможуть Україні перемогти Росію

Президент України Володимир Зеленський назвав три основні речі, які допоможуть нашій країні здобути перемогу над Росією та захистити свою свободу та свободу усього світу. За словами глави української держави, це зброя для ЗСУ, санкції проти країни-агресорки та фінансова підтримка.

Про це політик сказав під час своєї промови до країн Великої сімки у неділю, 8 травня, повідомила пресслужба ОП в Telegram. Він подякував світовим лідерам за надану нам допомогу і закликав їх не зупинятися на цьому. obozrevatel

“Перше – це зброя. Я вдячний вам за оборонну допомогу, що ми вже отримали, Бо як і у час Другої світової війни, сьогодні доля свободи вирішується саме на полі бою. Отже, Україна, має отримати всю ту зброю і все те оборонне обладнання, яке дозволить перемогти тиранію“, – сказав політик.

За словами Зеленського, якби Україна мала таку зброю раніше, то вдалося би зберігти тисячі життів

Другий крок – це нові економічні обмеження проти Москви. Президент нагадав, що війна все же триває, тому санкції мають бути посилені.

“Друге – це санкції. Україна завжди буда вдячна вам за безпрецендентні санкції в інтересах миру, але війна все ще триває. Спеціальна міжнародна група експертів, під головуванням Майкла Макфола та Андрія Єрмака розробила План дій, щодо посилення санкцій проти Росії за цю війну. Потрібно його реалізувати. Жодних експортних операцій з Росією, поки вона використовує отримує ці кошти на руйнування свободу в Європі”, – сказав він.

Відео дня:

Зеленський додав, що демократичний світ має бути принциповим у питанні захисту самого себе.

Третій важливий пункт, що наблизить нашу перемогу, за його словами, це фінансова підтримка України зараз і відновлення після війни.

“Так само як після Другої світової війни, План Маршалла відіграв історичну роль у відбудові Європи та створенні нових умов для розвитку і зростання, потрібен схожий План зараз. Щоб світ побачив, що свобода перемагає не тільки на полі бою, але й у житті”, – підкреслив глава держави.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
Зеленський назвав три основні речі, які допоможуть Україні перемогти Росію