Зеленський про висновок МАГАТЕ: єдине брудне в Україні зараз – голови тих, хто з Москви тероризує весь світ

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), провівши на запрошення України низку відповідних перевірок на території всіх атомних об’єктів нашої країни, підтвердило, що всі заяви Росії про так звану брудну бомбу – ніщо інше, як плід фантазії. Весь цивілізований світ може переконатись, що Україна ніколи навіть не виношувала абсурдні плани її створення.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, традиційно звертаючись до українців наприкінці робочого дня 3 листопада. Виступ гаранта транслювала пресслужба його Офісу (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ми запросили МАГАТЕ, щоб вони перевірили, надали їм повну свободу дій на відповідних об’єктах, і є чіткі та незаперечні докази того, що ніхто в Україні жодної “брудної бомби” не створював і не створює. І єдине, що брудне у нашому регіоні зараз, – це голови тих у Москві, хто, на жаль, захопив контроль над російською державою та тероризує Україну та весь світ”, – зазначив лідер нації.

Окрім роботи МАГАТЕ Зеленський поділився подробицями міжнародних переговорів із союзниками. До Києва з візитом прибула президент Греції Катерина Сакелларопулу, котра офіційно передала українським захисникам партію оборонної допомоги.

“Ми отримали від Греції першу партію бронетехніки, украй необхідну зараз. Обговорили оборонну співпрацю, посилення санкцій проти Росії, підготовку спецтрибуналу щодо злочину агресії Росії проти України. Звичайно, говорили і про відновлення нашої країни. Для Греції все це – особлива тематика. Діаспора українських греків традиційно живе на півдні нашої країни, у багатьох містах та селах, значна частина яких сильно постраждала від російських ударів. Багато греків жили у Маріуполі, у районі Маріуполя…”, – пояснив глава нації.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN