Зеленський: терміни закінчення війни залежать від тиску на РФ та поставок зброї Україні

Терміни закінчення війни в Україні залежать від поставок нашій армії необхідного озброєння та від міжнародного санкційного тиску на Росію. Проте зараз країна-агресор продовжує “відкриту терористичну акцію”, яку “важко назвати навіть війною”.

З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський після переговорів із прем’єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном у Києві у середу, 6 липня. Головні тези із виступу опубліковані на сайті українського лідера.

Відповідаючи на запитання про те, як довго триватиме війна, Зеленський наголосив, що це залежить від того, коли Росія зрозуміє, що вона зробила, і почне покидати територію України.

“Це гуманний момент, і я не дуже вірю, що вони це самостійно можуть зрозуміти. Тому друге – як весь світ тисне на Росію та витісняє їх з нашої землі. Ми – на полі бою зі зброєю, а весь світ – санкційно, політично, допомогою та швидким постачанням нам зброї, посилюючи нас і роблячи це разом”, – зазначив він.

Відео дня:

Президент упевнений, що потрібно продовжувати потужний санкційний тиск на агресора для того, щоб Кремль почав думати про мир.

Зеленський також зазначив, що наша держава потребує надійного захисту від російських ракетних ударів. За його словами, перелік необхідного озброєння та систем ППО підготовлено та передано партнерам України.

“Хоч би як розгорталася війна на полі бою, але пріоритет все ж таки – безпека неба. Ми всі розраховуємо та маємо підтвердження, поки що теоретично, але розраховуємо на прибуття в Україну потужних air defense system. Це важливо, бо дасть змогу повернутися додому жінкам і дітям”, – сказав президент.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Зеленський: терміни закінчення війни залежать від тиску на РФ та поставок зброї Україні