Connect with us

Новини

Зеленський закликав США офіційно визнати Росію державою-спонсором тероризму

Президент України Володимир Зеленський закликав США офіційно визнати Росію державою-спонсором тероризму. Також наголосив на необхідності подальших санкцій проти агресора.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави держави, яку цитує прес-служба ОП.

“Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що Росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму”, – зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що сьогодні Україна бореться з російським агресором, захищаючи не лише свою державу, а й демократичні цінності та свободи, право народів вільно обирати власне майбутнє.

Advertisement

“Росія здійснює геноцид проти українського народу. Скоює воєнні злочини, яких жахається весь світ, – тортури, масові розстріли, зґвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни”, – сказав він.

Глава держави відзначив особливу роль американської сторони у посиленні санкційного тиску на Росію. Зокрема, він наголосив на ухваленні Конгресом США законів про заборону імпорту російської нафти та призупинення торговельних відносин з РФ та Білоруссю.

Сенат США вже зареєстрував відповідну резолюцію

Зазначимо, нещодавно американські сенатори – Річард Блументаль і республіканець Ліндсі Грем зареєстрували резолюцію, що визнає Росію державою-спонсором тероризму й закликає держсекретаря США визнати РФ державою, яка спонсорує тероризм.

Наразі є лише чотири країни, які мають таке визнання – це Куба, Сирія, Іран та Північна Корея.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement