Жданов: Херсон можно взять в осаду за два дні

Військовий експерт Олег Жданов розповів, якими можуть бути дії ЗСУ щодо звільнення Херсона.

Збройні сили України можуть за два дні взяти в облогу Херсон, а далі провести спецоперацію або виставити противнику ультиматум здатися.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі YouTube-каналу ФЕЙГІН LIVE, оцінюючи перспективи звільнення обласного центру. dialog.ua

“За два дні місто можна взяти в облогу, а далі або проводити спецоперацію, або виставляти ультиматум здатися. Але говорити про те, що завтра ми встанемо та підемо в наступ, рано”, – зазначив аналітик.

Експерт також заявив, що після втечі російських військ із острова Зміїний РФ втратила контроль над південно-західною частиною акваторії Чорного моря. Аналітик нагадав, що росіяни розміщували на Зміїному засоби радіолокаційної розвідки та засоби ППО, які мали спостерігати за переміщенням українських військ та забезпечувати повітряне прикриття для чорноморської ескадри російського флоту.

Відео дня:

Нагадаємо, у четвер мер тимчасово окупованого населеного пункту Олешки заявив, що ЗСУ наближаються до Херсона, і закликав місцевих жителів, які проживають недалеко від військових об’єктів і місць розташування техніки російської армії, їхати звідти.

Раніше видання The Economist написало, що підрозділи українських військ знаходяться приблизно за кілометр від перших передмість тимчасово окупованого Херсона.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Жданов: Херсон можно взять в осаду за два дні