Connect with us

Новини

Жданов відкрив таємницю про кількість та терміни передачі військової допомоги Україні: “Вау, вже є!”

Військовий експерт Олег Жданов підтвердив той факт, що про надання зброї українці дізнаються вже тоді, коли вона буде на полі бою.

Жданов відкрив таємницю про кількість та терміни передачі військової допомоги Україні: “Вау, вже є!” dialog.ua

Якої зброї та військової техніки і скільки дають Україні, точно ніхто не знає, бо така інформація не розголошується. І лише коли ЗСУ вже використовують певні види зброї на фронті, лише тоді про них говорять уголос.

Інформацію про те, коли стає відомо про передану нам військову допомогу від західних партнерів, озвучив Олег Жданов на каналі YouTube.

Advertisement

Полковник запасу ЗСУ пояснив: “Звичайно ж, відкриті дані щодо постачання озброєння не йдуть у жодне порівняння з тими секретними даними, які, припустимо, погоджує генерал Залужний з генералом Міллі у своїй телефонній розмові, тому тут абсолютно не можна порівнювати”.

Олег Жданов підкреслив важливий нюанс: “Про терміни я взагалі не говорю. Ми з вами, як звичайні громадяни, дізнаємося про появу “смачних плюшок” у складі ЗСУ за фактом їх застосування на полі бою. Тобто коли вони вже з’явилися на полі бою Тоді ми вже говоримо: “Вау, вже є! ” Правда, наші вороги поспішають ще швидше нас про це повідомити. Припустимо, як знищено 54 HIMARS з 25″.

Прокоментуйте:
Advertisement