Жінка, під час прогулянки по парку, сфотографувала своїх дітей і тільки потім побачила небезпеку, яка їм загрожувала

Побачивши, хто слідував за дітьми під час відпочинку на природі, жінка не могла заспокоїтися кілька днів.

Мешканка Австралії відправилася разом з родиною на прогулянку вздовж річки Мітта Мітта. Її діти, взявшись за руки, побігли вперед, а мама вирішила зробити кілька пам'ятних фотографій. І тільки вдома, переглядаючи знімки, вона помітила змію, яка повзе зовсім поруч з нею, інформує Ukr.Media.

Нею виявилася сітчаста коричнева змія — одна з найбільш небезпечних в сімействі кобр.

Фотографією, від якої у будь-якого батька шкіра покривається мурашками, поділився в Facebook засновник товариства змієловів Snake Catcher Australia Victoria — Баррі Голдсміт.

За його словами, цей знімок — ще один доказ того, що рептилії не нападають на людей, якщо їх не провокувати. «Змія побачила, як наближаються люди, і дозволила їм пройти повз, — прокоментував фотографію Баррі. — Це наочно показує, що змії не агресивні, якщо до них ставитися з повагою».

Така поведінка характерна не лише для гаспида, але і рептилій інших сімейств. На думку фахівців, більшість нападів відбувається через те, що люди піддаються паніці і намагаються вбити змій.

Ось вже більше 40 років Баррі Голдсміт працює над тим, щоб підвищити обізнаність людей про те, в якому середовищі вони живуть, і з якими тваринами його ділять. «Я намагаюся навчити людей ставитися до всього живого з повагою, а не вселяти страх перед людиною, — каже він. — Важливо назавжди змінити наше ставлення до дикої природи».

Що робити, якщо ви зустріли змію:

  1. Постарайтеся повільно обійти рептилію, не загороджуючи їй шлях до відступу.
  2. У жодному разі не намагайтеся схопити змію за хвіст і не чіпайте її палицею. Пам'ятайте: згорнута по спіралі рептилія може різко стрибнути на відстань до метра.
  3. Якщо змія прийняла загрозливу стійку, повільно відступайте назад, не роблячи різких рухів і не піднімаючи руки.
  4. Не варто тікати від змії — зовсім поруч можуть знаходитися і інші.
  5. Отруйними бувають навіть новонароджені дитинчата — ніколи не беріть їх на руки. У деяких видів змій отрута залишається смертельно небезпечною навіть через кілька днів після їх загибелі, так що не варто до них торкатися.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Жінка, під час прогулянки по парку, сфотографувала своїх дітей і тільки потім побачила небезпеку, яка їм загрожувала