Жінка зруйнувала шлюб брата за добу, пара провела ніч в її будинку порізно і розійшлася, породивши загадку століття

Як зруйнувався шлюб через одну ніч — загадка.

Жінка розповіла, як стала винуватицею розставання свого двоюрідного брата і його дружини. Жінка просто поклала подружжя, яке гостювали у неї, спати на різні ліжка, і осередок суспільства розпалася. Але як пара примудрилася розійтися після всього однієї ночі — таємниця, покрита мороком, інформує Ukr.Media.

Жінка поділилася історією зруйнованого нею шлюбу. Жінка згодилася прихистити двоюрідного брата з його дружиною і маленьким сином, коли у них вдома виникли проблеми з електрикою.

Родичі прибули до жінки, і вся компанія добре проводила час разом, поки авторка не показала гостям, де вони будуть спати. Щоб усім було, де розміститися, вона провела рокірування.

Наречений жінки тоді якраз поїхав до своєї мами, тому його спальня була вільна. Зазвичай жінка і її партнер ночують в різних кімнатах, а в особистій спальні господині будинку стоять два односпальних ліжка, в той час як у її бойфренда — одне двоспальне. Авторка в відсутність хлопця перебралася до нього, а свою кімнату віддала братові з дружиною.

У авторки посту були причини розподілити місця для ночівлі саме так. У кімнаті її нареченого було багато дорогої техніки, а гіперактивний син гостей славився вмінням ламати речі й до того ж проводив весь свій час з мамою і татом.

Щоб зберегти від хлопчика майно партнера, жінка не стала розміщувати брата і його дружину у спальні свого нареченого. Дитину поклали в окремій кімнаті, тому ніхто не залишився обділеним. Але подружжю таке положення справ все одно не сподобалося.

Пізніше брат постукав до мене в спальню і попросив помінятися кімнатами, тому що їм з дружиною було незручно спати роздільно.

Чоловік навіть попросив сестру перенести ліжко в іншу кімнату. Авторка запропонувала подумати про це завтра, адже було вуже пізно, і вона готувалася до сну. Але родич на такі умови не погоджувався і наполягав на негайному транспортуванні.

Тоді жінка запитала, чи допоможе він їй переносити ліжко, але відповідь була несподіваною.

Він сказав, що чемно просити гостя виправити те, що було результатом моєї непередбаченості.

Обурена жінка відмовилася продовжувати розмову і просто закрила перед братом двері, після чого лягла спати. На ранок авторка помітила, що дружина її родича була дратівливою і навіть викинула в смітник їжу господині дому.

До того ж, подружжя про щось сперечалися пошепки. А потім гості несподівано покинули будинок, сказавши, що збираються тепер пожити у друга.

Жінка зітхнула з полегшенням, а тоді раптом довідалася, що стала винуватицею розставання подружжя.

"Я забула про це, поки моя бабуся не подзвонила мені сьогодні й не сказала, що я зруйнувала їхній шлюб і повинна вибачитися, якщо хочу коли-небудь заговорити зі своїм братом знову".

Дівчина ніколи не думала, що спати разом щоночі так важливо для збереження шлюбу. Вона запитала думки громадськості, щоб зрозуміти, чи варто їй звинувачувати себе в розлученні родичів чи ні. І люди рішуче не розуміють, як така дрібниця взагалі могла зруйнувати родину.

  • "Що це таке, чий шлюб настільки крихкий, що одна ніч, проведена в різних ліжках в одній кімнаті, руйнує все?".
  • "Хіба можна зруйнувати чий-то шлюб, не підкорившись безглуздим вимогам? У тебе не готель, і навряд чи вони настільки залежні один від одного, що не можуть спати у різних ліжках одну ніч. Ти маєш право відчувати себе комфортно у своєму будинку. Роблячи комусь послугу, ти не повинна заради них перевертати догори дном своє життя. Це не твоя проблема".

Люди підозрюють, що справа тут в самому шлюбі.

  • "Якщо два односпальні ліжка можуть зруйнувати шлюб, значить, він був не дуже міцним спочатку".

До того ж, у людей є претензії до поведінки гостей.

  • "Якщо ночівля в різних ліжках зруйнувала їхній шлюб, це їх проблема".
  • "Що за фігня, він попросив тебе, жінку, рухати ліжко, в той час як сам і пальцем не поворухнув?".
  • "Його дружина викинула твою їжу? Ці люди жахливі".

А деякі коментатори впевнені, що такий шлюб точно повинен був закінчитися, і авторка поста надала своїм родичам послугу.

  • "Якщо їхній шлюб розпався, тому що вони поспали ніч у різних ліжках, тоді він повинен був розпастися, ти надала їм послугу".
Оцініть статтю:
BBCcCNN
Жінка зруйнувала шлюб брата за добу, пара провела ніч в її будинку порізно і розійшлася, породивши загадку століття