Живе з мамою в Лондоні і має квартиру у Києві: Що відомо про доньку Кернеса (фото, відео)

Новини
Софія не змогла приїхати на похорон батька у Харків, оскільки Велику Британію, де вона проживає, закрили на карантин.

У Лондоні єдина дочка померлого мера Харкова виявилася, тому, що цього хотів сам Кернес. Про це розповіли бабуся і дідусь 11-річної дівчинки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Зазначається, що у Софійки з татом були прекрасні стосунки. Востаннє вони бачилися ще навесні, проте спілкувалися телефоном щодня.

Про дочку Кернеса стало відомо широкій громадськості в день похорону політика 23 грудня, після розповіді друга харківського мера Павла Фукса, а до цього про дівчинку знав тільки обмежене коло осіб.

За словами бізнесмена, Геннадій Адольфович шалено любив дівчинку, і просто не хотів, щоб вони його бачила хворим. Також він зазначив, що Софія – просто копія батька, причому і зовні, і за характером.

 

Мама дівчинки – 41-річна Ольга Муравицька живе на дві країни: у Британії та в Україні. Вона є співвласницею елітних магазинів дитячого одягу в Києві та Харкові.

З Кернесом вона познайомилася в Харкові, а зараз живе в Лондоні з чоловіком, від якого також має дитину.

Також стало відомо, що 5 років тому дівчинка стала власницею трикімнатної квартири в Києві в елітному ЖК “Новопечерські Липки”.

Повідомляється, що після смерті Кернеса вдова харківського мера Оксана Гайсинська переписала Ользі Муравицькій свою частину магазину дитячого японського одягу в Києві, співвласницею якого та була ще на початку грудня.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN