“Зібралися якось чукча, Штірліц, два наркомани і дистрофік”: “Квартал 95” висміяв “слуг” Зеленського

Юрій Великий в ефірі “Вечірнього Кварталу” розповів Гордону анекдот про “Слугу народу”

Юрій Великий – український комік, пародист і актор “Студії Квартал 95”. Він є копією президента Володимира Зеленського та інших відомих людей України і Російської Федерації в проекті.

Великий також колишній учасник дуету “Брати Шумахери” з Сергієм Цвіловським. Зараз він, в ефірі телешоу “Вечірній квартал”, зумів одним анекдотом охарактеризувати президентську партію “Слуга народу”.

Він виступив в образі Одеського гумориста Олега Філімонова, який балотувався в мери Одеси від “Слуги народу”.

“Зібралися якось разом чукча, Штірліц, поручик Ржевський, новий російський, дистрофік, колобок, два наркомани, Василь Іванович, тітка Соня, вмираючий єврей, даішник, теща і чоловік з відрядження. А Вовочка їм і каже – чому не вся партія “Слуга народу” в зборі? Де інші?”, – розповів Юрій Великий анекдот.

У цей момент з ним на сцені сидів відомий український журналіст і ведучий програми “в гостях і Дмитра Гордона” Гордон. А свій жарт комік закріпив сміхом робота Вертера з радянського фільму”Гостя з майбутнього”.

Джерело: https://show-business.znaj.ua/352489-zibralisya-yakos-chukcha-shtirlic-dva-narkomani-i-distrofik-kvartal-95-vismiyav-slug-zelenskogo

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Зібралися якось чукча, Штірліц, два наркомани і дистрофік”: “Квартал 95” висміяв “слуг” Зеленського