Зірка “1+1” Падалко зачепила українців кадрами з Сенцовим і його сином: “Вперше зустрівся…”

Українська ведуча, зірка телеканалу “1+1” Марічка Падалко зробила добірку головних новин за 374 день повномасштабної війни.

На своїй сторінці в Instagram ведуча розповіла, що Бахмут продовжує битися. «Досвід ЗСУ дозволяє перебудувати оборону і надалі чинити опір в Бахмуті» – заявив спікер Східного угруповання ЗСУ Череватий. За його словами, ситуація навколо Бахмута важка, але контрольована. Бійці звідти теж кажуть, що контролюють місто (відео 1). В Бахмут також прибув командуючий ССО ЗСУ Віктор Хоренко (фото 2). politeka.net

Перемовини про вступ України до Євросоюзу можуть розпочати вже цього року. Головна умова – закінчення війни. Про це у Львові розповіла голова Європарламенту Роберта Метсола (відео 4).

Україна отримала першу партію сонячних панелей від ЄЄ в межах програми із забезпечення країни альтернативними джерелами енергії (відео 5).

Близько 10 тисяч росіян, які не хочуть воювати в Україні, здалися в полон за програмою «Хочу жити» (фото 6). Натомість їхні літні співвітчизники рішуче налаштовані нас всіх знищити (відео 7).

Також Марічка Падалко додала, що до Німеччини прибули 90 бойових машин Stryker, які США передали Україні (відео 8).

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN