Зірка “Татусевих дочок” вискочила заміж за 46-річного Авербуха, кадри весілля: “Невже такий жадібний?”

Зірка "Татусевих дочок" вискочила заміж за 46-річного Авербуха, кадри весілля: "Невже такий жадібний?" Новини

Зірка серіалу “Татусеві дочки” Ліза Арзамасова вийшла заміж за Іллю Авербуха і поділилася кадрами з весілля

Як стало відомо, 25 – річна актриса зв’язала себе узами шлюбу з давнім коханим – 46-річним тренером з фігурного катання. У своєму Instagram знаменитість поділилася відео з церемонії одруження в РАГСі, повідомляє Politeka.net.

Відомо, що Ліза познайомилася з Авербухом на одному з телешоу. Роман між ними спалахнув, коли дівчині було всього 17 років. За спиною у тренера був невдалий шлюб з фігуристкою Іриною Лобачовою, у якої він відібрав їх спільного сина.

На відео з РАГСу можна побачити, що пара вирішила відійти від традиційних весільних нарядів. Так, Авербух з’явився на церемонії в простій Білій кофті, чорному піджаку і бежевих брюках. Його вигляд насилу можна назвати урочистим.

А ось Арзамасова вбралася як справжня принцеса. На ній атласне блакитне плаття в підлогу з відкритими плечима і елегантним декольте.

“Маршрут побудований”, – коротко підписала відео Ліза.

На кадрах можна побачити, як актриса з новоявленим чоловіком ставлять розписи і обмінюються кільцями.

У коментарях шанувальники актриси не змогли стримати емоцій.

“Йому 50, їй і 30-ти немає. Ну що за…”, “Дівчинка виросла щастя вам!”, “Блін, невже Авербух такий жадібний де біле весільне плаття Лізи?! Це ж в перший раз в її житті… А він то, звичайно, вже і в шортах може одружитися”, “дуже рада за вас з Іллею! Щастя на довгі роки!”, “Вітаємо!!! Гірко!!! Довгих щасливих років!!! Гармонійна парочка”, – пишуть люди.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN