“Зізнався, чому почав війну”: з’явилася реакція на нову цинічну заяву Путіна

Про це заявив колумніст і інвестиційний банкір Сергій Фурса, коментуючи скандальну заяву володимира путіна на зустрічіі з підприемцями.

«Путін зізнався, чому почав війну, навіщо йому потрібен геноцид українців. Маски скинули назавжди. Денацифікація, демілітаризація… Відкладіть все на паузу. Путін визнав, що прийшов захопити Україну з метою збереження та розширення імперії. Чесно, він сказав це прямим текстом. Ми це вже знали, але дивно, що Путін зараз просто бере і особисто визнає. Здається, більше немає причин ховатися», – прокоментував Фурса слова Путіна, що Петро перший розширив території Російської імперії і він, мовляв, теж повинен так зробити.

Також Фурса зазначив, що Путін дуже хоче увійти в історію, але йому це не вдасться.

«Путін трохи переплутав століття. Пару сотень років раніше така логіка могла існувати і спрацювала б. А зараз не дуже. Хоч Путін каже, що за 350 років нічого не змінилося.

І був Петро перший, хто став першим імператором і створив імперію, пробивши “вікно в Європу” і дикими азійськими методами модернізуючи відсталу азійську державу. І буде Вова, перший і останній, хто поховав цю імперію, закрив вікно в Європу і поставив імперію на шлях деградації (імпортозаміщення)», – впевнений Фурса.

Відео дня:

Нагадаємо, 9 червня Путін провів зустріч із молодими підприємцями РФ, на якій знову уявив себе істориком, згадав першого російського імператора Петра I і заявив про істинні наміри росії.

“Петро І Північну війну 21 рік вів. Здавалося б, воював зі Швецією, щось відкидав. Нічого не відкидав, він повертав. Там, де Петербург заснований – коли він заклав цю столицю, жодна з країн Європи не визнавала цієї столиці, визнавали її за Швецією. А там споконвіку поряд з фіно-угорськими народами жили слов’яни, причому територія перебувала під контролем російської держави. Чого він поліз туди? Повертав. І зміцнював. Ну, судячи з усього, на нашу частку теж випало повертати і зміцнювати”, – розповів президент РФ, натякаючи саме на криваву війну, розв’язану Росією проти України.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Зізнався, чому почав війну”: з’явилася реакція на нову цинічну заяву Путіна