“Злив” навіть секретну інформацію: Солдат ЗСУ влаштував у ТіkТоk відеочат із “ДНР” і назвав росіян “братнім народом” (фото)

Новини

Солдат-строковик Збройних сил України влаштував у соцмережі TikTok відеочат, до якого доєдналися терористи “ДНР”. Під час спілкування з ними він оприлюднив заборонену секретну інформацію, а також озвучив проросійські пропагандистські меседжі, передають Патріоти України.

Про скандальний факт повідомив на своїй сторінці у Facebook колишній український військовослужбовець, ветеран війни на Донбасі Олександр Грамарчук (Гром). За його словами, інцидент трапився у військовій частині Повітряних сил ЗСУ міста Куп’янськ на Харківщині. Сам же солдат родом зі Славгорода Дніпропетровської області.

“Просто зараз у прямому ефірі солдат строкової служби зливає інформацію противнику. На ранок уже переглянути буде неможливо. Хлопчик розповідає про “браццкій народ” і “вайну алігархав”. Розбирайтесь тепер. А от противник в курсі, коли станцію вмикають у Куп’янську. Ось де цінність інфи”, – обурився захисник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN