Знайдено тіло восьмирічного сина олігарха: “Тітці хлопчика загрожує в’язниця”

Тітка озирнулася на шум і відразу побігла до провалу – хлопчика вона не побачила, в якийсь момент лід почав під нею ламатися і вона теж опинилася у воді.

Рятувальники виявили тіло восьмирічного сина російського мільярдера Станіслава Логунова. Його тіло віднесло течією річки. Про це повідомляє Телеграм-канал SHOT.


Тіло хлопчика знайдено недалеко від місця, де він потонув тиждень тому, приблизно в 80 метрах нижче за течією. Трагедія трапилася, коли восьмирічні брати-близнюки гуляли з 25-річною тіткою по березі річки Нева (річка в Росії, що протікає по території Ленінградської області і Санкт-Петербурга – прим. ред).

Коли вони перебували на причалі жінка відволіклася, а одна дитина зістрибнула з причалу на лід, який проломився і дитина провалилася у воду і потонула. Тітка озирнулася, але племінника на місці вже не було. Вона сама зістрибнула на лід в надії знайти і витягнути хлопчика з-під льоду живим. Лід почав ламатися і під дівчиною, але їй вдалося схопитися за трос і врятуватися. 25-річній тітці хлопчиків загрожує два роки в’язниці.

Батько потонулого хлопчика Станіслав Логунов є бізнес-коучем і головою ради компанії “Мегамейд”, яка займається проектуванням інженерних мереж. У 2019 році займав 213-е місце в рейтингу мільярдерів “ділового Петербурга” – його статки оцінювалися в 2,8 млрд.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар