Знайомтеся! НЕГІДНИК, який рветься до Вищої ради правосуддя. Це суддя Верховного суду Сергій Бурлаков

Центр Протидії Корупції

Знайомимо вас з черговим кандидатом на посаду члена Вищої ради правосуддя. Це суддя Верховного суду Сергій Бурлаков.

📌 Почнемо з того, що суддя має сумнівні зв’язки. У 2017-2018 роках нардеп Олександр Фельдман видавав Бурлакову довіреності на здійснення представництва його інтересів. Тоді ж Бурлаков отримував зарплату в концерні Фельдмана.

Коротко про Фельдмана. До вторгнення рф був нардепом від фракції ОПЗЖ і голосував за відповідні закони. Звісно, що за реформу ВРП, членом якої зараз хоче стати Бурлаков, Фельдман не голосував. Фельдман також голосував за диктаторські закони 16 січня.

📌 Матір судді Бурлакова у 2017 році полетіла в Туреччину та перебувала за кордоном понад 200 днів. На територію України повернулась через пункт пропуску з рф. Нам невідомо, де вона перебувала протягом такого довгого часу. Але наприклад для того, щоб стати власником нерухомості у Туреччині, необхідно прожити там щонайменше 180 днів поспіль. Тому можна припустити, що така тривала поїздка пояснюється саме цим. Хоча кандидат у деклараціях ніякої нерхомості не вказує.

Або є інший варіант. Матір кандидата переважно сиділа в рф, яка вже у 2014 році розв’язала війну проти України. Додамо, що у травні 2018 року сам Бурлаков також здійснив поїздку до Росії. Яка зараз щодня скоює злочини проти громадян України.

📌 І ще про матір. У декларації за 2018 рік Бурлаков вказав, що його мати є власницею квартири у Борисполі. Ані доходів, ані значних заощаджень у матері на той час не було. Тож невідомо, за які кошти вона придбала квартиру під Києвом.

Як думаєте, на посаді члена ВРП Бурлаков буде карати суддів за поїздки до рф та сумнівні статки родичів, якщо у самого з цим проблеми? Отож. Тому йому точно там не місце.

джерело

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN