Знаки Зодіаку, яким один з одним складно, але по окремості неможливо

Спочатку ці пари обережно придивляються один до одного.

Потім швидко зближуються, але через деякий час сильно відштовхуються один від одного. Якщо є вагомі причини продовжувати стосунки, вони це зроблять, але якою ціною, інформує Ukr.Media.

Водолій-Риби

Раціональна Жінка-Водолій зможе дуже рідко проявляти почуття до Чоловіка-Риб. Він постійно вимагає до себе уваги, хоче ласки і турботи. Вона самовпевнена і оптимістична, але свої емоції не показує ні на публіці, ні вдома. Жінка добре вміє пристосовуватися до навколишньої дійсності і постійно прагне до нових горизонтів. Чоловік невпевнено відчуває себе в незнайомій компанії, розраховує на підтримку близьких і друзів при зміні обстановки. Вона має чітку і тверду життєву позицію, постійно прагне досягти успіху. Він теж шукає нових відчуттів, але там, де глибше.

Овен-Тілець

Можуть випадково притягнутися один до одного жарким літом Жінка-Овен і Чоловік-Телець. Він підкорить її шкіряною курткою, зеленими очима і відчуттям близькості могутнього володаря. Вона зачарує його білявими кучериками, ніжним голосом і силою четвертої влади. Овен надзвичайно вперта і самостійна. Її приваблюють духовні і моральні якості партнера, повна протилежність своєму характеру.

Неквапливий Телець не завжди поділяє ентузіазм партнерки, він схильний покладатися на самого себе і свої емоції. Чуттєві радощі важливі для чоловіка, в той час як жінка багато може стійко витерпіти і витримати.

Різноманітність емоцій і зміна декорацій будуть відволікати жінку від сталості і звичок партнера в сімейному житті. Зв'язок може бути тривалим, поки Овен не кинеться підкорювати висоти відносин в обіймах Скорпіона.

Терези-Скорпіон

Разом всім на зло Терези-Жінка та Скорпіон-Чоловік, навіть якщо це історія про Ромео і Джульєтту. Тільки нерозуміння і взаємні образи зможуть посварити.

Зможуть зійтися на загальних захопленнях, якщо життя буде нудним, стануть зриватися один на одного. М'якість і дружність Терезів будуть спокійно згладжувати кути характеру партнера.

Скорпіон заради жінки буде готовий на подвиги. А його ревнощі не дадуть занудьгувати парочці. Її економність і оптимізм також за смаком йому. В них вийде все, чим би не займалися: спільний шлюб, сімейний бізнес, будь-які захоплення на двох.

Головними принципами успішного тандему будуть: повага один до одного, контроль над власними емоціями, активні і сміливі дії.

Лев-Діва

Чоловік-Лев, який хоче мати владу та займати в суспільстві не останню сходинку, а також Жінка-Діва. Одні цілі, але різні шляхи їх досягнення. Якщо ці знаки і складуть пару, триватиме такий союз недовго. Лев поєднує в собі граціозність, розум і силу. Такі якості приваблюють Діву.

Але чоловік хоче досягти всього й одразу, а жінку більше приваблює копітке щоденне прагнення до мети. Любов до епатажу, розкутий і навіть буйний норов Лева, протистоїть серйозним, стабільним і спокійним відносинам, необхідним для неї.

Вона практична, він щедрий і марнотратний. Діва постійно критикує оточуючих, а Лев такого на дух не терпить.

Вони можуть прожити разом довге, але нещасливе життя, якщо він буде постійно гуляти, а вона купувати для себе одну золоту прикрасу за одною.

Козоріг-Близнюки

Роман може бути яскравим, але не довгостроковим у Жінки-Козерога і Чоловіка-Близнюків. Сексуальна привабливість об'єднає їх у пару, але пізніше, краще дізнавшись один одного, вони розійдуться як у морі кораблі.

Навіть за умови народження спільних дітей, вони не зможуть жити разом, але навряд чи забудуть один одного. Вона повільна й обережна, здатна турбуватися про безліч речей. Він непостійний, але палкий і пристрасний у коханні. У своїй чарівності постійно притягує представників інших знаків. Жінка консервативна і не бажає миритися з волелюбністю партнера.

Чоловік буде співати серенади направо і наліво, поки одного разу вдома не виявить порожню шафу і холодну постіль.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Знаки Зодіаку, яким один з одним складно, але по окремості неможливо