Connect with us

Новини

“Знаю Шаламагу з його народження”: Ярош прокоментував скандал із рапортом Маркуса

Published

on

Майор Іван Шаламага, якого військовий Валерій Маркус в рапорті назвав “аморальним дегенератом”, є “одним із найкращих молодих командирів у Збройних Силах України”. Про це заявив екслідер “Правого сектора”, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, передають Патріоти України.

Ярош наголосив: він знає Шаламагу з народження. “Він – не піариться, він – робить свою роботу чесно і професійно, він якісно знищує ворогів України… Знаю цього хлопця з його народження. Я сказав, що хотів”, – написав Ярош.


Нагадаємо, що головний майстер-сержант 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Валерій Маркус написав рапорт, у якому у дивній формі попросив перевести його на нижчу посаду. Маркус пояснює, що керівництво бригади начебто не дозволяє збудувати військову частину згідно з цінностями, які декларують.

У рапорті Маркус написав, що не згодний з системним приниженням роботи сержантського корпусу, нерозумінням командуванням бригади морального духу бійців та некомпетентністю осіб вищого офіцерського корпусу бригади. А ще з «міфологією» бригади. Що саме мається на увазі – не зрозуміло. Водночас сам військовий у документі, порушуючи статут, образив заступника командира частини, назвавши його «аморальним дегенератом».

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement