ЗНО-2022: озвучено предмети, які потрібно здавати для вступу

Абітурієнтам пояснили, що потрібно ще для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) крім підготовки – опубліковано перелік предметів, іспити з яких потрібно складати при вступі.

Для кожної спеціальності першим предметом для здачі став українська мова та література або українська мова. Про це повідомляє Politeka.netз посиланням на повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки України.

Після успішної здачі першого предмета абітурієнти можуть вступати на бажану спеціальність.

Для тих, хто хоче вступати на молодшого бакалавра, потрібно мати результати з двох предметів – українська мова або українська мова і література, і предмет за вибором абітурієнта з переліку других і третіх предметів.
ЗНО
Так, для художніх спеціальностей другий іспит – творчий конкурс.

Для вступників на основі молодшого спеціаліста або професійного молодшого бакалавра або молодшого бакалавра потрібно також здати два предмети й пройти професійне завдання. Перший предмет – український, а другий – за вибором внз. На бюджетні місця на конкурсі – це математика або історія України, а для майбутніх контрактників – внз можуть надати свій список предметів за вибором вступника.
школа, діти, учні, зно, ЗНО
Зазначимо, якщо випускник вступає на медичні, фармацевтичні та ветеринарні спеціальності, йому потрібно здати тести в залежності від відповідних спеціальностей.

Список предметів тут.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )