“Знову лохотрон?”: Нафтогаз збентежив українців попередженням про важливі зміни

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” зробила важливе попередження про зміни, які торкнуться тисяч українців.

Як повідомляє Politeka.net з посиланням на повідомлення компанії, абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України». politeka.net

«У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України», – йдеться у повідомленні.

Українців також попередили, що інші сервіси обліку газу для абонентів зазначених компаній працювати не будуть.

Новина збентежила деяких споживачів газу.

«Напишіть чітко, з якого місяця, а то написали загальний текст. Якщо з 1.02.23, то правильно, а якщо з 1.01.23р, то знову лохотрон. Чому не вказуєте з якого місяця?», – закликав один зі споживачів газу надати всю необхідну інформацію.
ЖКГ, субсидії, газ, тарифи
У компанії відповіли, що перехід абонентів Харківгазу та Дніпрогазу відбувся з 23 січня.

«У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України», – додали у повідомленні.

Також українці питають, що буде з грошима, сплаченими наперед: «А сервіс 104UA який став не працюючим в питаннях плати за транспортування газу так і залишиться недоступним для споживача? Кошти сплачені наперед за транспортування тю-тю чи ні?».

«Сервіс 104.ua для абонентів АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» працювати не буде. Переплата за розподіл газу зберігається», – відповіли в Нафтогазі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN