Зникне через 5 хвилин після прибуття HIMARS до Харкова”, – Тайнер про понтонний міст окупантів під Куп’янськом

Після прибуття до Харкова РСЗВ М142 HIMARS понтонний міст через річку Оскол у районі Куп’янська може бути знищений протягом п’яти хвилин, зазначає Тайнер.

Побудований російськими військовими понтонний міст через річку Оскол у районі Куп’янська (Харківська область) може бути знищений протягом 5 хвилин залпом американської РСЗВ М142 HIMARS. Про це заявив італійський військовий аналітик, експерт із сухопутних сил та артилерійських систем НАТО Томас Тайнер.dialog.ua

На своїй сторінці у соціальній мережіTwitter він прокоментував інформацію журналістів “Радио Свобода

про завершення будівництва понтонної переправи через річку Оскол біля тимчасово окупованого селища Куп’янськ-Вузловий у Харківській області.

Супутник Planet Labs напередодні зафіксував добудовану переправу окупантів поряд із зруйнованим залізничним мостом.

Тайнер відзначає, що після прибуття до Харкова переправа може бути оперативно знищена далекобійною та надточною РСЗВ М142 HIMARS.

“Росія побудувала понтонний залізничний міст через річку Оскол у районі Куп’янська. Цей міст зникне за 5 хвилин після прибуття М142 до Харкова”, – зазначив експерт.

Відео дня:

Тайнер опублікував повідомлення у відповідь на публікацію українського військового кореспондента видання The Kyiv Independent Іллі Пономаренко.

“Просто не можна не бачити різкого збільшення інтенсивності українських ударів, що підривають ключову російську військову інфраструктуру на окупованому Донбасі: залізниці, штаби, склади з боєприпасами тощо. Іншими словами: далекобійна артилерія Заходу працює”, – пише Пономаренко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Зникне через 5 хвилин після прибуття HIMARS до Харкова”, – Тайнер про понтонний міст окупантів під Куп’янськом