Connect with us

Новини

“Знищать швидше, ніж Путіна”: Експерт відповів, чим вступ у війну обернеться для Лукашенка

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення про розгортання об’єднаної армії з Росією. Однак залучення військових РБ до вторгнення може стати для його режиму фатальним рішенням. Про це заявив російський опозиційний політик та журналіст Ігор Яковенко в інтерв’ю “Обозревателю”, передають Патріоти України.

“Якщо всупереч моїм очікуванням Лукашенко справді втягне свою армію, тоді він прикує себе ланцюгом до Путіна остаточно, тоді ці два режими впадуть одночасно”, – заявив він.

Яковенко зауважив, що важко оцінити достовірність інформації про ймовірність залучення військових Білорусі до війни проти України. Проте білорусів досить швидко чекає поразка на полі бою.

“Я не знаю, наскільки достовірною є ця інформація, але якщо він дійсно вирішить використати свою армію проти України, то, я думаю, це буде кінець Лукашенка. Можливо, його буде знищено раніше, ніж Путіна. Його армію знищать досить швидко, й опори всередині країни не залишиться. Мені здається, це буде остання дія Лукашенка”, – додав Яковенко.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement