“Золотий” дріб’язок: за 10 копійок дають 40 тисяч – які монетки шукати в скарбничці і по кишенях

У мережі показали монету, яка коштує майже 40 тисяч

Не секрет, що колекціонери люблять збирати унікальні купюри і монети. Крім того, за деякі екземпляри нумізмати готові віддавати тисячі гривень (а часом і тисячі доларів). Цього разу на онлайн-платформі Violity з’явилося оголошення про продаж монети номіналом 10 копійок. В результаті аукціон завершився на позначці майже в 40 тисяч гривень.

Зараз ціна перевищує 36 тисяч гривень. При цьому ще є ймовірність, що вартість лота може зрости, оскільки аукціон ще не закінчений. Слід зазначити, що якщо перша ставка була всього лише в 1 гривню, то після цього цифри зростали стрімко (всього було близько 33 ставок).

Однією з особливостей цієї монети є те, що вона виготовлена їх алюмінію. Справа в тому, що це 10 копійок 1992 року випуску: того року, згідно з інформацією Національного банку України алюмінієва бронза була основним матеріалом для монет. На тлі цього, зрозуміло, у цього лота інша вага: якщо стандартна монета 1992 року номіналом 10 копійок буде важити близько 1,7 грама, то ця всього лише 0,6 грама (на 1,1 грама менше).

Торги завершаться вже ввечері в неділю, 13 лютого. Так що є висока ймовірність, що остаточна ціна такої незвичайної монети буде вже вище 36 тисяч гривень.

Варто відзначити, що такі монети є шанс знайти кожному українцю: і в магазині зі здачею, і в Скарбничці будинку. З цієї причини експерти завжди рекомендують не поспішати розмінювати “дрібниця”, а уважно все вивчити: хто знає, раптом до вас в руки потрапила рідкісна знахідка.

Remote file

Remote file

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )