Зовсім інший серпень: Путін почав розплачуватись за свої «безкарні успіхи»

Противнику стає надмірно спекотно на півдні України.

Про це в ефірі Фейгін Live заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Арестович нагадав, що у серпні 2008-го російська регулярна армія вторглася до Грузії, а у серпні 2014-го на український Донбас. Захід при цьому лише висловлював стурбованість.

«Окрилений такими безкарними успіхами Путін послав війська захопити всю Україну. Але ЗСУ із цим не погодилися. І ось серпень, але зовсім інший», – наголосив Арестович, зазначивши, що щодня та ніч вибухають склади з боєприпасами, командні пункти та місця дислокацій російських військ в Україні.

Крім того, почала «сильно страждати» протиповітряна оборона путінської армії – сучасні протирадіолокаційні ракети західного виробництва роблять її просто сліпою.

HIMARS, Химарс, ЗСУ
При цьому в новій партії військової допомоги від США будуть боєприпаси для HIMARS та боєприпаси для NASAMS, снаряди для артилерії, протитанкові системи та міномети.

«Мільярд доларів військової допомоги – це дуже пристойно. Противнику на півдні стає надмірно спекотно. ЗСУ вже показують Путіну та його військам зовсім інший серпень, ніж вони очікували побачити», – наголосив Арестович.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN