Зрада з США! Ніхто не чекав – віддати території Путіну: міжнародний скандал. У Зеленського відповіли!

Колишній радник президента США з національної безпеки Генрі Кіссинджер запропонував Україні “поміняти території на мир”. Подібна безглузда заява має свої пояснення.

Свою думку на цю тему висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко 24 каналу. За його словами, Кіссинджер є лише “кишеньковою мавпочкою” для російського диктатора, тому подібні заяви й лунають.

Ексдержсекретар США наголосив на тому, що Україна має віддати частину територій Росії, щоб досягти миру з нею. Військовий експерт узагалі не вважає за доцільним вважати Кіссинджера важливою політичної фігурою та взагалі оцінювати його як американського політика із цивілізованого західного світу.

Мовляв, він умовний політик у США. Саме тому і не треба робити подібні акценти. Також, як пригадав оглядач, Кіссинджер досить давно, ще з 2014 року, часто казав про те, що варто хоч трішки налагоджувати діалог із Росією, щоб всьому світові не було гірше.

“Він такий собі “миротворець”, який насправді більше має вигляд “кишенькової мавпочки” для Путіна,” – пояснив Коваленко.

На думку 98-річного Кіссинджера, наша держава має розпочати переговори, “до того, як війна спричинить потрясіння та напруженість, які буде нелегко подолати”.

Коваленко додав, що взагалі не має сенсу обговорювати подібні скандальні заяви та якось коментувати їх, адже, можливо, у Кіссинджера взагалі є якась хвороба, яка і “прояснює” подібний цинізм.

“У людини вже трішки прогресує Деменція і хвороба Альцгеймера”, – відзначив військовий експерт.

Також після скандальної ідеї Кіссинджера в інформаційному просторі з’явилась і заява прессекретаря Путіна. Дмитро Пєсков сказав, що “Москва чекає від Києва прийняття окупації територій”. Коваленко навіть вважає, що з Росією можна і варто сідати за стіл перемовин, але на правах сили.

Тим часом, Україна, як ніхто інший, хоче нарешті миру. Про це заявила Голова партії «Слуга народу», народна депутатка Олена Шуляк.

Відео дня:

Відновлення переговорів про мир можливе, якщо росія відведе війська щонайменше на лінію 23 лютого. А кінцевою нашою метою є повна деокупація всієї території України у міжнародно визнаних кордонах – з Кримом і Донбасом.

«Врахувати інтереси росії? Укласти мир, ціною якого буде подарувати росії шматок України? Не допустити віддалення росії від Європи? Запобігти продовольчій та енергетичній кризі, умиротворивши агресора? Ці ідеї виглядають жахливо і дико – після Бучі і Бородянки, після Маріуполя і Краматорська, після ракетних обстрілів, вбивств, катувань, ґвалтувань, вчинених російськими військовими в Україні лише за три місяці війни», – зауважила вона.

За її словами, Україна, як ніхто інший, хоче миру.

«Ми втомилися від війни, як ніхто інший. Адже війна йде на нашій території, гинуть наші люди, руйнуються наші лікарні та дитсадки. Але ми, як ніхто інший, розуміємо: будь-який напівмир на кшталт Мінську-3 призведе до ще більшої війни. Яка буде трохи відкладена у часі, але зачепить не лише Україну, а й Європу, а відтак – увесь світ», – сказала вона.

Такий мир лише надасть агресору можливість перепочити, відновити ресурси, залучити резерви і продовжити агресію: проти України, проти Заходу, проти цінностей свободи і демократії. Такого миру українське суспільство та українські політики ніколи не сприймуть, переконана Олена Шуляк.

Обмін територій на цей нестійкий і вибухонебезпечний мир – це не лише знущання над пам’яттю загиблих українців, наголосила голова партії.

«Так, весь світ втомився від війни. Весь світ стурбований її наслідками для продовольчої, енергетичної та фінансової безпеки. Але єдине, що може війну зупинити – це перемога України і поразка росії. Для цього нам потрібна перевага у зброї та техніці – не коли-небудь і як-небудь, а просто зараз. Нам потрібне припинення фінансування вбивств українців шляхом оплати за російські енергоносії. Нам потрібна фінансова підтримка, яка допоможе на належному рівні здійснювати спротив рашистській навалі», – зазначила Олена Шуляк.

Вона наголосила, що Україна прагне миру, але не готова здавати свої території та брати участь у зрощуванні нової агресії з боку росії.

«Ми не хочемо чужого, не хочемо окуповувати територію рф. Але свого теж не віддамо. Для вільного світу настав час бути єдиним, міцним і наполегливим. Не лякаючись агресивних диктаторів – під якими б гаслами вони не виступали», – підсумувала політик.

Голова партії також нагадала, що Президент Байден мав рацію: війна в Україні – це проблема не лише України і не лише Європи, це глобальна проблема, але вирішуватися вона буде саме тут, в Україні. І перш за все – військовим шляхом, бо сьогодні росія не розуміє мови дипломатії.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 4 оцінки, середнє 3.75 з 5 )
BBCcCNN
Зрада з США! Ніхто не чекав – віддати території Путіну: міжнародний скандал. У Зеленського відповіли!