Connect with us

Новини

Зрадник Богуслаєв проситься на обмін з Росією: Подоляк сказав, чи можливо це

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк зауважив, що цим питанням має займатися штаб, який опікується обміном полоненими. Саме він визначає пріоритети при обміні тих чи інших громадян. Про це він розповів 24 Каналу.

Працював на росіян

Радник голови ОПУ пояснив, що Богуслаєв під час повномасштабного вторгнення саботував будь-які дії “Мотор Січі”, зокрема, можливість передачі гелікоптерів нашим Збройним Силам.

Ця людина працювала на росіян та заохочувала їх завдавати ракетні атаки навіть по власному підприємстві,
– відзначив він.

На його думку, Богуслаєв має отримати щонайбільше жорсткий кримінальний вирок та максимальний термін. Потрібно юридично зафіксувати його з одного боку як кримінального злочинця, а з іншого – як абсолютного, чистокровного зрадника.

Advertisement

Михайло Подоляк оцінив можливість обміну з Росією експрезидента “Мотор Січі”: дивіться відео

Історично важливо фіксувати таких людей, щоб до кінця існування їхнього роду, всі розуміли, хто це був. Він під час повномасштабної війни, коли громадян його країни жорстоко вбивали та ґвалтували, продовжував підтримувати тих, хто це робив,
– наголосив співрозмовник.

Це важливо зробити, впевнений Радник голови ОПУ, щоб потім не говорили, він, мовляв, “підіймав виробництво “Мотор Січі”, та “має великі заслуги економічного характеру”.

“Однак, якщо ми зможемо за суб’єкта Богуслаєва забрати тисячу наших хлопців, то безумовно підемо на обмінні процеси”, – підкреслив Михайло Подоляк.

Advertisement

Більше про заяву В’ячеслава Богуслаєва на обмін з Росією

  • Експрезидент “Мотор Січі”, який перебуває під слідством за державну зраду та співпрацю з терористами, написав листа на ім’я керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака з проханням включити його в списки на обмін з Росією.
  • Адвокат Богуслаєва у супровідному листі вказав дату подання заяви – 20 березня 2023 року. Написана заява російською мовою, а підписався під нею експрезидент “Мотор Січі” як “Богуслаєв, пенсіонер, інвалід І групи”.
  • В ГУР відмовилися коментувати вірогідність обміну Богуслаєва на українських полонених. Андрій Юсов, представник ГУР МО, вважає, що про такі речі можна озвучувати лише за результатами.
  • Водночас Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи лист Богуслаєва, наголосив, що своєю заявою на обмін, він лише підтверджує те, що був агентом Росії.
Прокоментуйте:
Advertisement