“Зробимо це знову”: пропагандист Кремля визнав, що РФ ударила по порту Одеси

Російський провладний журналіст та депутат Держдуми РФ Євген Попов визнав, що удару по порту Одеси завдала Росія. Більше того – він пригрозив, що Кремль зробить це знову.

Про це Євген Попов заявив у програмі Бі-Бі-Сі Newshour. При цьому він наполягає, що метою російського удару були ракетні системи, які, за його словами, перебували у порту.war.obozrevatel.com

“Ми атакували військову інфраструктуру в одеському порту. І вам добре знайомі назви ракет. Це ракети “Гарпун”. Вони базувалися в Одесі і ми їх знищили”, – сказав російський пропагандист.

Він також заявив, що внаслідок цієї атаки ніхто не загинув і не був поранений, хоча раніше одеська влада заявила, що в результаті російської ракетної атаки постраждали люди.

“Ми не порушили Стамбульську угоду. Ми просто зруйнували військову інфраструктуру України – і зробимо це знову”, – заявив Попов.

Нагадаємо, кількома годинами раніше міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що російські представники запевнили його, що Москва не “має жодного відношення” до ракетних ударів по одеському порту.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Зробимо це знову”: пропагандист Кремля визнав, що РФ ударила по порту Одеси