Connect with us

Новини

“ЗСУ досягнуть успіху”: Байден висловився про контрнаступ і попередив окупантів

США розраховують, що майбутній контрнаступ Сил оборони України буде успішним. Наразі Україна сформувала потужний ударний кулак; про стан підготованих для контрнаступу бригад добре знають як у Вашингтоні, так і у НАТО.

Водночас Росія чітко розуміє, що наступальна операція ЗСУ обернеться для окупаційної армії значними втратами. Про це заявив президент США Джо Байден під час прес-конференції за підсумками саміту лідерів країн “Великої сімки” у Хіросімі.

Глава держави відмовився конкретизувати інформацію про час та плани українського контрнаступу. Однак, підкреслив він, у Вашингтоні бачать передумови для того, аби він був успішним.

“Я не можу вам сказати чітко, коли це буде. Ви думаєте, я буду вам розповідати про плани щодо наступу?.. Якщо я відповім, то успіху не буде. Але факт у тому, що ми в приватному порядку, віч-на-віч говорили із Зеленським… Давайте я так скажу. Ми і наші союзники по НАТО знаємо, скільки вони навчили бригад, який стан цих бригад. І в нас є очікування щодо ймовірності їхнього успіху… Я знаю, але я вам не скажу, оскільки це буде нерозумно з мого боку”, — заявив глава Білого дому.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement