ЗСУ краще перенести контрнаступ: названі нові терміни та причина

Дуже добре, що контрнаступ ЗСУ відклався, це може врятувати безліч життів.

У цьому впевнений відомий військовий аналітик Агіль Рустамзаде.

Експерт запевнив, що можна наступати зараз, але у такому разі противник буде сильнішим. politeka.net

«Ви можете наступати у серпні. Тоді ваш ворог буде слабшим. І я думаю, проміжок у два-три місяці, який для вас нічого не означатиме, врятує дуже багато життів вашим солдатам та вашим офіцерам», – пояснив Рустамзаде в інтерв’ю Алесі Бацман .

Бахмут, война, поле боя

Зараз, за ​​його словами, російська армія готується до оборонно-наступальної операції.

«Під Бахмутом загрузла, в Авдіївці загрузла, в Мар’їнці загрузла. А на інших частинах фронту особливо великих зіткнень не було, великої активності не було. Те саме можна сказати і про Україну: Україна теж накопичує ресурс. Можемо сказати, що обидві сторони взяли оперативну паузу», – пояснив бачення ситуації на полі бою Рустамзаде.

Відповідаючи на запитання, хто ще, крім Ірану, може постачати зброю Агіль Рустамзаде назвав дві країни. Однак, за його словами, ці поставки все одно не можуть бути масштабними.

ракетний удар, обстріл, війна

 

«Це може надходити через другі, треті країни. Я розумію, що, наприклад, Болгарія не зробить цього, інші країни. Казахстан не став вплутуватися і навряд чи вплутається. Але через деякі країни, якісь європейські країни через підставні компанії можуть щось зробити. Але це буде не така велика цифра. Вони можуть із Венесуели щось витягнути, Північної Кореї. Але це не може бути у великих обсягах», – повідомив Рустамзаде.

Аналітик звернув увагу на те, що, незважаючи на всі спроби Заходу, він так і не зміг наростити виробництво необхідних Україні боєприпасів більш ніж удвічі.

 

Війна, Часів Яр, Донбас

 

За словами Рустамзаде, це довгий процес, а не просто натискання однієї кнопки. Так, якщо потрібен артилерійський снаряд, то необхідно насамперед суттєво наростити видобуток міді.

«Це дуже тривалий процес. Я вважаю, що для Ірану максимум – це 500 тисяч снарядів за рік», – каже Рустамзаде.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )