ЗСУ на Харківщині взяли в полон тисячі військових РФ, серед них і високопоставлені офіцери – Die Welt

Українська армія досягла значних успіхів у межах контрнаступу у Харківській області. Їй дісталися сотні танків і вантажівок, тонни боєприпасів, а також тисячі полонених солдатів російської армії.

Про це повідомило німецьке видання DW. Зазначається, що серед них є високопоставлені офіцери, що підтверджують у Києві.

Автори матеріалу зробили висновок, що на Харківщині Росія не була готова до масштабного наступу України. Москва вивела війська на південь України, щоб підготуватися до українського нападу. Водночас керівництво російської армії, ймовірно, не взяло до уваги необхідність достатнього переукомплектування оборонних позицій у Харківській області.

Нагадаємо: непереможні українські воїни продовжують поповнювати обмінний фонд для звільнення своїх побратимів із російського полону, а окупанти здаються в полон масово. На опублікованому в мережі відео наші військові показали полонених російських окупантів. Близько десяти загарбників, що здалися в полон, лежать долілиць на асфальті.

Причому російські окупанти так бояться загинути на війні, що дедалі частіше виявляють бажання здатися в полон. Вони намагаються вийти на контакт із українськими спецслужбами, щоб зберегти своє життя.

Відео дня:

В одній із таких розмов, опублікованих ГУР Міноборони, російський військовослужбовець заявив, що хоче здатися в полон, але не знає, як це правильно зробити.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
ЗСУ на Харківщині взяли в полон тисячі військових РФ, серед них і високопоставлені офіцери – Die Welt