Connect with us

Новини

ЗСУ наступають, з’явилися обнадійливі новини з Бахмута: “Багато сюрпризів є”

Published

on

Ситуація в Бахмуті залишається схожою на пекло, але українські воїни навіть не думають відступати.

Битва за місто-фортецю триває кожної секунди, а оперативна обстановка постійно змінюється. Однак на зараз з’явилися обнадійливі новини. politeka.net

Так у своєму телеграм-каналі боєць ЗСУ «Бахмутський демон»повідомив, що ЗСУ наступають одразу по кількох вулицях південніше і північніше.

Наступи, наголошує боєць, позиційні, українська арта добре попрацювала по російським загарбникам, залишивши їх місцями без прикриття.

ЗСУ, фронт, битва, поле бою

«Залізниця поки не відбита», – коротко додав «демон».

Раніше «Бахмутський демон» повідомив, що українським захисникам досі вдається тримати коридор на Костянтинівку і не давати окупантам «зайти на залізницю».

Advertisement

«Їх штурми Іванівського і Хромового є невдалими. Ще добу виграли, як буде далі – не прогнозую», – написав «демон».

За його словами, окупантів у Бахмуті ще чекає багато сюрпризів, і трупів під руїнами «теж буде багато».

 

«Вони знищуються і будуть нищитись, але як у тирі, в голих руїнах і пустирях, так само, як вони хочуть робити це з нами…».

Тим часом британські розвідники повідомляють, що ЗСУ протягом останніх 48 годин зазнавали особливо інтенсивного російського артилерійського вогню.

Advertisement

За даними розвідки міноборони Великої Британії, росія відновила свій наступ на місто Бахмут у Донецькій області, оскільки сили російського МО та Групи Вагнера покращили співпрацю.

«Українська оборона все ще утримує західні райони міста, але протягом останніх 48 годин зазнавала особливо інтенсивного російського артилерійського вогню», – йдеться у новому зведенні.

Також у розвідці Британії повідомляють, що Сили оборони України зіткнулися з проблемами поповнення боєприпасів та змушені залишити окремі позиції через організований відхід.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement