ЗСУ перехоплює стратегічну ініціативу: військам росії доводиться змінювати пріоритети

Успіхи ЗСУ дозволяють Києву розпочати активно формувати хід війни.

На 163-й день російського вторгнення захисникам України вдалося перехопити стратегічну ініціативу у боях та змусити ворога перерозподіляти сили.

Як відзначають аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW), успіхи ЗСУ на Херсонщині, ймовірно, вперше дозволяють Києву почати активно формувати хід війни. top.politeka.net
окупанти, російські солдати, російські війська
У відповідь на українські контрнаступальні операції російські сили все частіше перекидають особовий склад та техніку на Херсонщину та на захід Запорізької області. Зокрема, зі Слов’янська та Сіверська, які окупанти, схоже, залишили.

Також російські сили передислокують військову техніку, зокрема артилерію та авіацію, до Криму з інших регіонів України.

Раніше окупанти відводили або призупиняли наступальні операції на Харків та на південному напрямку, щоб зробити пріоритетним захоплення Луганської області, але здійснили це за власною ініціативою, виходячи з пріоритетів їхніх командирів, що змінюються.

Відео дня:

окупанти
“У цьому випадку війська росії, схоже, реагують на загрозу українського контрнаступу в Херсонській області, а не свідомо обирають цілі, на яких зосередити свої зусилля”, – вважають в ISW.

Там зробили висновок, що підготовка України до контрнаступу в Херсоні та початкові операції цього контрнаступу у поєднанні з різким послабленням російських сил загалом, мабуть, уперше дозволяють Україні розпочати активно формувати хід війни.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
ЗСУ перехоплює стратегічну ініціативу: військам росії доводиться змінювати пріоритети